Antygeny/Choroby

Autoimmunizacja, czyli rzecz o tym, jak ślepy szuka wyjścia.

Medycyna od dawna poszukuje przyczyny powstawania chorób autoimmunologiczne,  niestety mamy do czynienia z kompletną ignorancją podstawowych antygenów grupowych krwi ABO Wśród najnowszych trendów pojawiły się adiuwanty, dodatki które są składnikami szczepionek. Dla mnie takie poszukiwania to szukanie igły w stogu siana. Od dawna bowiem wiadomo że antygeny grupowe krwi występują w wydzielinach ciała u każdej osoby  ze statusem wydzielacz. Czy komukolwiek przyszło do głowy aby nie badać pacjenta Solo?

Każdorazowo kiedy pojawi się pacjent jest on sam, nie wziął ze sobą swojego partnera ani członka najbliższej rodziny. Skoro chorobę może wywołać każdy antygen, to dlaczego pomija sie antygeny grupowe krwi partnera zawarte w śluzie, ślinie, spermie, łzach?

Codziennie wymieniane pomiedzy partnerami. 

Wystarczy że partnerka ma grupę krwi 0, a partner grupę A lub B i mamy konflikt antygenowy. 

Hirszfeldowa w jedynej i niepowtarzalnej pozycji GRUPY KRWI , w roku 1958 podaje na stronie 108- układ grupowy Lewis nie ma istotnego znaczenia w patologii ciąży i transfuzjologii. 

Ale nie podaje czy w przypadku innych zjawisk chorobowych.

Większość prac naukowych dotychczas przeczytanych zawiera jeden i ten sam komunikat. Wzrasta liczba chorych. 

Zaznaczam, że wzrasta jednocześnie liczba osób mieszkających w wielkich aglomeracjach, czy zagęszczenie czyli liczba osób w jednym pomieszczeniu ma wpływ na powstawanie chorób autoimmunologicznych? Jak najbardziej. W takich lokalizacjach jak metro, biuro, szkoła, sale fitness, siłownie, następuje nagromadzenie tak wielkiej liczby antygenów grupowych krwi , że większość osób ze statusem non secretor mdleje po 10 minutach.

Wymyślono już wszystko z pominięciem antygenów zawartych w wydzielinach. Znaleziono nawet taki proces jak mimikra molekularna

Rozprzestrzenianie etiopu.

piękna ilustracja naukowa.

Zmień w każdej pracy naukowej na temat chorób immunologicznych słowo patogen, czynnik inicjujący na następujące "antygeny grupowe zawarte w wydzielinach".

Wiesz co się stanie?

Nagle wszystko pasuje. 

Skoro za powstawanie alergii dpowiedzialne są zwierzęta, to czemu za autoimmunologiczne nie mają odpowiadać inni ludzie ???

Na potrzeby wyjasnienia procesu atakowania przez własne przeciwciała organów i tkanek wymyślono już wszystko co możliwe. Nawet utratę kompetencji przez przeciwciała. Jakby one były władne cokolwiek takiego posiadać. Powstawanie przeciwciał inicjują obce antygeny. A skąd obce antygeny w organizmie? Z codziennej ich wymiany miedzy członkami rodziny. Całujesz, dotykasz, współżyjesz płciowo. Nie tylko wymieniasz wydzieliny. Dostarczasz wraz z nimi obce antygeny. 

 

Powrót
TRANS
LATOR