Nowy Paradygmat Medycyny

"Pierwotną przyczyną chorób autoimmunologicznych i niepłodności są antygeny grupy krwi AB0 zawarte w wydzielinach ciała. Kontakt z tymi antygenami jest również przyczyną wielu chorób układu krążenia i niewyjaśnionych nagłych zgonów dzieci i dorosłych. Podstawowe wydzieliny to ślina, pot, łzy, sperma, wszechobecny śluz. Każdorazowo, kiedykolwiek wymieniasz te wydzieliny w kontakcie z drugą osobą wprowadzasz swoje antygeny do obcego sobie układu. Drugim czynnikiem są substancje mucynowe, szczególnie lektyny, zawarte w produktach spożywczych. Każdorazowo jak wprowadzasz do swojego organizmu produkty spożywcze zawierające lektyny, w szczególności zawierające aglutyniny, masz poważny konflikt / antygen-przeciwciało/ w swoim organizmie"

Robisz to nieświadomie każdego dnia. Ranisz i zabijasz najbardziej kochane osoby z twojego otoczenia.

Nieświadomie wymieniasz swoje antygeny ABO(H) z innymi osobami i dziwisz się, że Ty i Twoi bliscy chorują?

Być może medycyna nie pomoże już tym którzy chorują, ale dla Twoich dzieci czytelniku czy nie zrobiłbyś wszystkiego żeby były szczęśliwe i nie chorowały. 

1. Niewidzialna transfuzja.# Invisible transfusion. 

O transfuzji krwi uczą się dzieci w szkole podstawowej. O niewidzialnej transfuzji nikt nie uczy. Do tej pory nikt nie zwrócił na to należytej uwagi.

Czym jest transfuzja?

Wymiana składników krwi. Zapamietaj - grupy krwi to zestaw antygenów. 

Tu zgodność musi być 100%.

 Mamy trzy podstawowe antygeny ABO: A , B i H. Stąd współcześnie układ ten zapisywany jest w skrócie ABO(H). .Identyczne antygeny grupy krwi mamy również w wydzielinach ciała

 1. ślina
 2. pot
 3. łzy
 4. sperma
 5. śluz pochwy
 6. śluz w płucach
 7. śluz w układzie pokarmowym
 8. narządy wewnątrz ciała

Kolejność ta nie jest przypadkowa. Codziennie stykasz się z obcymi antygenami ABO, czyli twojej grupy krwi z innymi antygenami. Antygeny to bardzo reaktywne wielocukry i białka. Do tej pory wiedziałeś że znajdują się we krwi. Od dziś już wiesz, że są również w twoich wydzielinach. Są również w organach wewnętrznych (ad.8)

a) żołądek

b )trzustka

c) płuca

d) serce

Jak podaje Hirszfeld - "cały organizm przesiąknięty jest ciałami grupowymi".

Znasz konsekwencje nieprawidłowej transfuzji krwi? Wstrząs anafilaktyczny i zgon.

A wiesz, jaka  niewidzialna  przyczyna powoduje różne choroby o nieznanej przyczynie-etiologii?

Jakie ilości antygenów grupowych krwi AB0(H) są w wydzielinach ciała?

Hirszfeld zwany ojcem polskiej immunologi podaje na stronie 416 w swoim podręczniku ilości względne substancji grupowych:

ślina.................. 128-1024

sperma...............128-1024

erytrocyty...........8-32

czyli substancji grupowych jest od 16 do 32 razy więcej w ślinie i spermie niż na erytrocytach. Dzięki temu, badając ślinę czy spermę można ustalić grupę krwi.

Całujesz, dotykasz spoconymi rękami, wymieniasz płyny przy stosunku płciowym. Mało tego, pocisz sie w każdej chwili, plujesz jak mówisz małymi kropelkami. Wprowadzasz swoje antygeny ABO wprost do drugiego organizmu.

Wymieniasz codziennie  antygeny ABO  z każdą osobą jak przy transfuzji.

Tylko, że tego nie widać i nikt o tym nie mówi głośno!! 

Przy zgodności grupowej krwi ryzyko wymiany jest niewielkie. Przy niezgodności grup krwi organizm zaczyna się bronić i produkuje przeciwciała

Czy potrzebne są dowody naukowe, czy prosta logika?

Żeby zrobić przeszczep potrzebna jest zgodność grupowa dawcy i biorcy. Jest kilka klas MHC. W pierwszej najważniejsza jest zgodność antygenów grupy krwi ABO(H). Analogicznie rzecz biorąc każda para ludzi przebywająca w tym samym pomieszczeniu wymienia swoje antygeny grupy krwi ABO (H). Zwłaszcza kiedy idą razem do łóżka. Nie wymieniaja narządów jak przy przeszczepie, ale wymieniają płyny ustrojowe (wydzieliny) w których są identyczne antygeny grupowe krwi ABO(H). 

Jak myślisz czytelniku, potrzebują mieć zgodność grupową grupy krwi? 

2. Układ Secretor/non secretor. Alergia i nietolerancja na lektyny pokarmowe. Alergia na antygeny drugiego człowieka i zwierząt. 

 

Kto to jest Secretor?

Każda osoba u której antygeny grupowe (antygeny ABO ) znajdują się w wydzielinach ciała

Kto to jest non secretor?

Każda osoba u której antygeny grupowe (antygeny ABO ) nie występują w wydzielinach. Są tylko w krwioobiegu. 

W polskim słownictwie wystepuje pojęcie wydzielacz i nie wydzielacz. Używam celowo zamiennków Secretor i non secretor w celu łatwiejszego zgłębienia tematu i odnalezienia źródeł w internecie.

Dlaczego to takie ważne???

Otóż w całej populacji ludzi na ziemi średnio 80% to osobniki ze statusem Secretor. 20% to osobniki ze statusem non secretor. Zasada Pareto w medycynie. 

80% populacji posiada swoje antygeny grupy krwi ABO w wydzielinach ciała . Dodatkowo emituje swoje antygeny do otaczającego je środowiska. Robi to 24/7.

20% populacji nie posiada  antygenów grupowych krwi ABO w wydzielinach.

Kto za to odpowiada?

3. Lewis antygen system

Jak ustalić kto jest Secretorem-wydzielaczem. Antygeny ABO, które występują w ludzkiej krwi predystynują osoby do określonej grupy krwi. Pokazuje to poniższa tabela.

Słowo antygen tłumaczone w najprostrzy sposób znaczy : przeciwnik rodu.

Ród, rodzina, rodowód z greckiego rasa, krewni. Krewni bo tej samej grupie krwi po babce, dziadku, ojcu, matce. Jak widać w tabeli na czerwonych krwinkach mamy tylko 2 antygeny A i B. Zasada dziedziczenia grupy krwi jest bardziej skomplikowana. Ale warto się z nią zaznajomić, aby zrozumieć dlaczego tak łatwo i pochopnie feruje się słowem choroba genetyczna, choroba dziedziczna. 

Lewis antygen system

Oczywiście nie ma po polsku. Jest za to badanie na fenotyp Lewis.  Można je zrobić odpłatnie za ok 82 złote. Po co badanie na fenotyp Lewis? Przecież nie robimy przeszczepu!

Prosto i zrozumiale - po to by ustalić czy w twoich wydzielinach ciała występuja antygeny grupowe krwi ABO. 

Wynik Le(a-,b+) Secretor -wydzielacz, posiada antygeny ABO w wydzilinach.

Wynik Le(a+, b-) non secretor- nie wydzielacz, nie posiada antygenów ABO w wydzielinach. 

Dokładamy do paradygmatu nową zależność. 

Każda osoba ze statusem non secretor, posiadająca członka rodziny ze statusem Secretor i dodatkowo odmiennej grupy krwi jest w grupie ryzyka zachorowania na choroby alergiczne, autoimmunologiczne i wiele innych o tzw etiologii nieznanej.

4. Antygeny ABO - skojarzone organy i choroby.

 1. Gruczoły ślinowe, slinianki / ślina/ - ZMIANY NOWOTWOROWE, ALERGIE POKARMOWE
 2. Płuca i oskrzela / śluz/  - ASTMA, ZESPÓŁ NAGŁEJ SMIERCI NIEMOWLĄT I DOROSŁYCH, SCLEROSIS MULTIPLEKS, REUMATOIDALNE ZAPALENIE STAWÓW, GOŚCIEC, ZESPÓŁ TKANKI ŁĄCZNEJ, KOLAGENOZA, 
 3. Skóra /pot /   - ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY WIELE ODMIAN ALERGII
 4. Trzustka / śluz/         -CUKRZYCA, RAK TRZUSTKI
 5. Jajniki, macica / śluz / -  CYSTY, ZMIANY NOWOTWOROWE, NIEPŁODNOŚĆ
 6. Oczy / łzy/             - JASKRA, ZAĆMA, REAKCJE ALERGICZNE
 7. Żołądek i jelita /śluz/-  CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO-CRONA, WRZODZIEJĄCE ZAPALENIE JELITA, RAK
 8. Nasieniowody i jajowody/ śluz i sperma/ -  NIEPŁODNOŚĆ, RAK MACICY, CYSTY.

Atopia związana z cukrzycą, cukrzyca z niepłodnością, choroby oczu z ciśnieniem wewnątrzgałkowym, zespół nagłej śmierci z zatorowość płucna. Zatory ze skrzepami. Skrzepy z aglutynacją czyli zlepianiem komórek. 

Diaboliczna teoria o wpływie antygenów grupowych krwi zawartych w wydzielinach jest niebezpieczna społecznie. Każda teoria byłaby lepsza, ale nie NPM. Założenie, że ludzie niedobrani pod względem grupy krwi mają na siebie toksyczny wpływ koliduje z modelem społecznym. Lepiej chować głowę w piasek i wypisywać przeróżne bzdury o wpływie genów, roztoczy, niewiadomych czynników środowiskowych. To nieznany czynnik aktywuje wszystkie choroby autoimmunologiczne. Organizm sam zaatakował siebie. Urodzeni  samobójcy predystynowani genetycznie, niezwykle kosztowni dla społeczeństwa. A wystarczy zrobić badanie zgodności antygenowej zanim sie pójdzie do wspólnego łoża małżeńskiego.

W wielu pismach medycznych przeczytasz że antygenów jest tak dużo , czemu więc uparłem się na te ABO? 

Nigdzie nie znalazłem bardziej prawdopodobnej przyczyny. Sam poszukaj badań w tym kierunku. Nikomu nie przyszło do głowy że łacińskie- homo homini lupus- dotyczy chorób.

Chorujesz na astmę, cukrzycę, choroby autoimmunologiczne?

Jesteście niepłodni?

Masz cysty na jajnikach?

Jesteś atopikiem, alergikiem, masz nietolerancje pokarmową i nikt nie potrafi Ci pomóc.

ZRÓB PROSTE BADANIE W KAŻDYM LABORATORIUM. 

1. Grupa krwi członków rodziny.

2. Fenotyp Lewis-(czyt. luis), "a" i "b". 

3. Zrób prostą tabelkę dawca -biorca dla grup krwi w swojej rodzinie. 

4. Samodzielnie wyciągnij wnioski.

 

5. Czynniki środowiskowe.

W związku z niewyjaśnioną przyczyną wielu chorób i schorzeń wprowadzono nowe wieloznaczne pojęcie -czynniki środowiskowe. Przeczytasz o skażeniu powietrza, wody, produktów spożywczych, stylu życia i tysiącu innych problemów współczesnego świata.

Dla odwrócenia uwagi, że najważniejszym dla jednostki środowiskiem jest jego rodzina. Jego dom, jego sypialnia i biuro w którym pracuje i przebywa srednio 90% w pomieszczeniach zamknietych razem z innymi ludźmi.

Czy ściany zawieraja antygeny? Nie.

A  czy ludzie z którymi przebywasz w pomieszczeniu rozsiewaja antygeny? Tak.

Jak podaje Hirszeld każda osoba bedąca Secretorem w ciągu dnia przesyca swoją odzież i całe otoczenie substancjami grupowymi krwi- antygenami grupowymi krwi. Słyszałeś o uczuleniu na koty? Wiesz, że robiono badania i okazało się, że kocie antygeny potrafią być wykrywane nawet po kilku miesiącach w pomieszczeniu gdzie kota już dawno, nie ma.

Na zwierzęce antygeny możesz mieć uczulenie i alergię, a na ludzkie nie?

Boisz się innych ludzi? To choroba psychiczna, fobia którą sie leczy w szpitalu psychiatrycznym?

Ja boję się tylko głupoty i zacofania. Jeśli nie zacznie się robić badań członków rodziny razem z chorym to cała teoria o niewidzialnej transfuzji nie ma sensu. Skoro już dawno odkryto wpływ antygenów na konflikt serologiczny, gdzie matka ma D - (minus), a ojciec D+ (plus). I jest to udowodnione naukowo. Znajdź prosze i poczytaj o ABO niezgodności. 

To najwyższy czas na badania wpływu antygenów grupowych krwi zawartych w wydzielinach na inne osobniki z odmiennymi grupami krwi.

6. Czy ludzkie antygeny są potencjalnie zabójcze?

To co jest już ewidentnie udowodnione.

 1. Transfuzja krwi. Niewłaściwie dobrana grupa krwi/antygeny/, zagraża życiu i zdrowiu.
 2. Choroba hemolityczna noworodków. Konflikt antygenów "D", zwanych wcześniej jako Rh.
 3. Niepłodność. Pary które posiadaja odmienne grupy krwi/antygeny/ najczęściej są niepłodne.
 4. Nawracające poronienia, na skutek niezgodności grupowej krwi/antygenów/ partnerów.
 5. Predyspozycja osób ze statusem "non secretor" do wielu chorób o niewyjaśnionej etiologii.
 6. Predyspozycja osób z grupą krwi 0, w większości chorób autoimmunologicznych.

7. Logiczne wnioski.

Skoro zgodność antygenów grupowych stanowia priorytetowy warunek do transfuzji i przeszczepu, to dlaczego pomija się ich istnienie w kontaktach ze skórą, śliną, płucami, trzustką? Dlaczego nie ma badań w tym kierunku? Czyżby ktoś celowo pomijał bardzo niewygodną zależność? Rozmydlał temat. Skupiał się na białkach, nie na cukrach-węglowodanach. Komu się zdaje, że wie wszystko o atopii, alergiach i chorobach autoimmunologicznych, nietolerancji niech odpowie na moje niewygodne pytania zawarte na tych stronach.

Ludzie nie dajcie się ogłupiać. Owi wspaniali naukowcy nie mówią całej prawdy o antygenach, robią bzdurne testy które niczego tak naprawdę nie dowodzą. A wy naiwni za to wszystko płacicie!

Kortykosterydy i blokery histaminy to wszystko czym zagłuszają naturalne reakcje organizmu i szczytnie nazywają to leczeniem! 

A propo leczenia to przeczytaj fenomenalną jego definicję. 

 

TRANS
LATOR