Antygeny/Newsy

Jak leczyć gościec, RZS i inne choroby reumatyczne?

Zapoznałeś się z przyczyną Swojej choroby? Zrobisz to czytając Paradygmat. Następnie zrób badania w laboratorium analitycznym. Grupa krwi i fenotyp Lewis. Zrób to całej rodzinie nie tylko sobie! 

W ten sposób ustalisz kto z kim jest w relacjach pozytywnych- zgodne grupy krwi i fenotyp Lewis. Jednocześnie ustalisz kto jest w relacjach negatywnych. Jak nadal nie rozumiesz tematu, czytaj przykłady poniżej.

Pozytywne: tylko zgodne grupy krwi między członkami rodziny. A-A, B-B, AB-AB, 0-0. 

Negatywne: A-B, B-A, 0 w opozycji do wszystkich pozostałych grup.

Jeśli czytałeś ze zrozumieniem wszystko o statusie "non secretor", to zapewne sam zrozumiesz jak wrażliwy jesteś w kontakcie z osobami "SECRETOR". 

Pamiętaj, każda osoba ze statusem "non secretor" nie ma antygenów grupowych krwi w swoich wydzielinach! Nie posiada swojej tarczy ochronnej. W związku z tym, każdy kontakt z osobami, które są odmiennej grupy krwi niż Twoja wyzwala w twoim organizmie reakcje obronne w postaci wytwarzania przeciwciał w nadmiernej ilości. 

Od czego zacząć cały proces? Od prewencji!

Ogranicz do minimum bliskie kontakty, szczególnie intymne.

Przebywaj jak najwięcej na świeżym powietrzu. Jeśli przebywasz w pomieszczeniach zamkniętych często "przewietrzaj" te pomieszczenia.

Na czas snu znajduj sie sam we własnym łóżku, w Swojej osobistej sypialni, lub oddzielnym pomieszczeniu. Nigdy nie śpij z innymi osobami. Nigdy!

Nie pozwól aby inne osoby przygotowywały posiłki dla Ciebie. Szczególnie kanapki, sałatki i przekąski. 

W łazience dokonujemy oczyszczania z brudu i fekalii. Jednocześnie usuwamy olbrzymie ilości wydzielin:potu, śluzu, śliny. Wydzieliny te po wysnięciu unoszą się w powietrzu w postaci oparów. Łazienka to od dziś najbardziej "wietrzone" pomieszczenie w domu. Każdorazowo korzystaj bardzo krótko ze wspólnej łazienki. Ogranicz sie do niezbędnych czynności higienicznych. Nie rób z łazienki czytelni!

Ubrania i bielizna są przesiąknięte potem. Zachowaj więc swoje osobiste rzeczy w osobnym foliowym worku i szczelnie przechowuj do prania. Pierz osobno w temperaturze minimum 60 stopni. Niestety chcąc być zdrowym powinieneś unikać syntetycznych wyrobów których temperatura prania to max. 40 stopni. To samo dotyczy pościeli.

Niestety powinieneś pozbyć sie wszelkich zwierząt w domu ich miejsce jest w naturalnym środowisku. Może to być trudne, wybór należy do Ciebie.

W czasie gromadzenia się większych grup ludzi w Twoim otoczeniu, święta, imprezy itp, unikaj dłuższego przebywania w jednym pomieszczeniu. Zajmuj miejsce przy uchylonym oknie lub przy otwartych drzwiach.

Jeśli po zastosowaniu tych prewencyjnych działań nastąpi jakakolwiek poprawa i zmniejszy sie intensywność choroby zacznij analizować całość swoich poczynań. 

Nie musisz opuszczać rodziny i wyjeżdżać na bezludną wyspę!

Powrót
TRANS
LATOR