Antygeny/Badania naukowe 2022

Terapia wisceralna. Bolesławiec.

Terapia wisceralna co to takiego?

Wisceralny inaczej "trzewny", lub bardziej poprawnie dotyczacy narządów wewnętrznych. 

Przez ostanie miesiące przechodziłem poważny kryzys zdrowotny. Wirusy o których wiedziałem niewiele, zrobiły w moim ciele ogromne spustoszenie. Trzeba było wszystko po kolei reperować. Ale od czego zacząć? Najlepiej od poczatku. 

Przez ostatnie 2 lata poważnie dokuczał mi ból prawego ramienia. Nie pomagały zabiegi u fizjoterapeuty, ani żadne maści rozgrzewająco-kojące dolegliwość. Zauważyłem również, że poważnie niedomagają mi stawy biodrowe. Okazało się, że to chromanie przystankowe. Poważna choroba. Wszystko kompletnie lekceważyłem, żadnych wizyt u lekarzy, żadnych leków. Najgorsze miało dopiero nadejść - "zespół solarny". W polskiej nomenklaturze nie występuje jako jednostka chorobowa. Zaczęło mnie skręcać z bólu w okolicach splotu słonecznego, o róznych porach dnia z różnym nasileniem i nieważne czy po czy przed jedzeniem. Dobiła mnie wysypka wirusem opryszczki. Niestety współczesna medycyna zna tylko leczenie objawowe. Osuszamy i czekamy aż ustąpi. Herpeswirusów jest około 100 róznych odmian. Nie ma żadnego leczenia poza objawowym i przeciwbólowym. Nadszedł czas by poważnie zacząć się leczyć.

Tylko czym i jak?

Znajomi podesłali mi linka Terapiawisceralna.  Przerobiłem cały cykl wykładów profesora Ogułowa po rosyjsku i codziennie przerabiałem swoje trzewia. Dodatkowo zastosowałem się do wielu wskazań jak walczyć z wirusem herpes, jak oczyśćić jelita, jak obkurczyć rozpasany żoładek i jelita. Straciłem przy okazji 18 zbędnych kilogramów. Oczyściłem węzły chłonne i stosuję profilaktykę. Raz w tygodniu masaż wisceralny i solidna sauna. Dzięki prostej terapii na narządach wewnętrzych, pozbyłem się wszystkich dolegliwości. Do lekarza zawitałem tylko po recepty na specyfiki antyparazytalne. Okazuje się, że zwierzęta odrobaczamy regularnie 2 razy w roku , a ludzie muszą udowodnić, że mają robaki aby dostać receptę na lek za 12 złotych. Paranoja jakaś. 

Czy warto się zaznajomić z terapią wisceralną?

Polecam z całego serca.

Powrót
TRANS
LATOR